Velkoobchod krobelomat

Provoz vinoték je možný!

.

 

Vážení obchodní partneři,

 

současná situace je těžká a nesnadno se v ní orientuje. Provoz vinoték je ale podle nás stále možný. Vinotéka je jakožto maloobchodní prodejna z hlediska legislativy prodejna potravin. Dokládá to i postoj ministerstva zemědělství z první koronavirové krize z jara. Pokud tedy nedojde ze strany vlády nebo ministerstva k dalšímu omezení, nebo upřesnění, je provoz vinoték povolen. Věříme, že ke zpřísnění aktuálně není důvod.

 

Citace povolané osoby z potravinářské odboru Ministerstva zemědělství:

"Pokud v provozovně „vinotéky“ bude víno pouze prodáváno, resp. uváděno na trh, v obalech určených pro spotřebitele, je tato provozovna považována za maloobchodní prodej. V souladu s platnou legislativou je víno považováno za potravinu a v tomto kontextu je nutné rovněž aplikovat výše zmíněné Usnesení vlády České republiky ze dne 14. března 2020 č. 211, resp. dané výjimky v tomto Usnesení."

 

Jsme v tom s vámi i v těchto nelehkých časech,

Váš KROBELUS

Svatomartinská a mladá vína ročníku 2020

.

Jako každý rok přichází s přelomem října a listopadu sezóna Svatokateřinskýchmladých a následně i Svatomartinských vín. V naší nabídce tak najdete to nejlepší, co se letos v moravských vinařstvích urodilo.

Burčáková sezóna na Krobelusu

.

Přelom léta a podzimu je typický sběrem hroznů a jejich zpracováním. A právě v tomto čase k nám putují první meziprodukty při výrobě vína - částečně zkvašené hroznové mošty a burčáky.

Květen s nabídkou perlivého vína

.

Všímáme si vyšší poptávky po perlivých, šumivých vínech a míchaných nápojích. Pro svoji svěžest jsou v oblibě zejména v letních měsících. Nabízíme Vám Frízo v sudovém balení a v lahvích Frizante, Prosecco a Bitter orange.

Distribuce nepřerušena!

.

Opatření v distribuci vína

Naši zaměstnanci a jejich bezpečnost jsou pro nás, stejně tak jako naši zákazníci, to nejdůležitější.

Akce a nabídky

21.10.2020

Provoz vinoték je možný!

  Vážení obchodní partneři,   současná situace je těžká a nesnadno se v ní orientuje. Provoz vinoték je ale podle nás stále možný. Vinotéka je jakožto maloobchodní prodejna z hlediska legislativy prodejna potravin...

Pokračovat ve čtení »

Aktuální ceník

Ceník je k dispozici našim odběratelům.
Pro registraci klikněte zde

Kde nás najdete?

Masarykova 118, Modřice.