Velkoobchod krobelomat

BLACK FRIDAY slevy až 15%

.

Připravili jsme pro Vás největší slevovou akci v historii celého Krobelomatu. V bohaté akční nabídce najdete všechny oblíbené odrůdy i některé novinky, kterými můžete potěšit Vaše zákazníky.

Mladá, Svatomartinská a Svatokateřinská vína 2021

.

Konečně přichází sezóna mladých, Svatokateřinských a Svatomartinských vín, na která se zákazníci těší celý rok hlavně díky lehké a svěží chuti, která je pro tato vína tak typická.

Sledujte aktuální nabídku v tomto článku nebo na www.krobelomat.cz

Burčáky a část. zkv. hroznové mošty na Krobelusu

.

Každoroční burčáková sezóna je tu! Od 25. 8. nabízíme vynikající částečně zkvašený hroznový mošt z Maďarska. Plynule potom navážeme s červeným burčákem z Maršovic a následně červeným i bílým burčákem z Pavolvína.

Sledujte aktuální nabídku v tomto článku nebo na www.krobelomat.cz

Růžové léto se slevami až 25 %

.

Každoroční letní akce ve jménu Růžového léta je v plném proudu a vy se tak můžete zásobit výběrem skvělých růžových vín se slevami až 25 %.

Svěží ovocná vína ve výhodném balení

.

Ovocná vína se u našich zákazníků těší velké oblibě. Tato elegantní vína povýší oblíbené ovoce na zcela novou úroveň. Výborně se hodí k létu díky své výrazné, osvěžující chuti a aroma. Ovocná vína nabízíme jak lahvová, tak v BiB o různých objemech.

Akce a nabídky

26.10.2021

Mladá, Svatomartinská a Svatokateřinská vína 2021

Konečně přichází sezóna mladých, Svatokateřinských a Svatomartinských vín, na která se zákazníci těší celý rok hlavně díky lehké a svěží chuti, která je pro tato vína tak typická. Sledujte aktuální nabídku...

Pokračovat ve čtení »

Aktuální ceník

Ceník je k dispozici našim odběratelům.
Pro registraci klikněte zde

Kde nás najdete?

Masarykova 118, Modřice.